Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

3. Sınıf Matematik Meb Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 100

3. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 100 Cevapları Meb Yayınları‘na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Matematik Meb Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 100

6) Ayşenur, günlük işlerini planlarken kitap okuma saatini 19.30 ile 20.45 arası olarak belirlemiştir. Bu durumda Ayşenur kaç saat kaç dakika kitap okumuştur?

7) Ahmet, kuzeni Zeynep’e 20 Ekim’de bir mektup yazmıştır. Mektup Zeynep’e ulaştığında ise tarih 26 Ekim olmuştur. Ahmet’in yazdığı mektup Zeynep’e kaç günde ulaşmıştır?

8) Sema, radyoda en sevdiği şarkıyı dinlerken şarkının 35. saniyesinde radyonun pili bitmiştir. Şarkının toplam süresi 4 dakikadır. Buna göre Sema şarkının ne kadar sürelik kısmını dinleyememiştir?

9) Caner, saat 16.00’da köyden şehre gitmek için minibüse binmiştir. Şehre vardığında saat 16.45’i göstermektedir. Caner şehirdeki işlerini bitirip dönüş minibüsüne bindiğinde 1 saat 25 dakika geçmiştir. Caner köye geri döndüğünde saat kaç olmuştur?

10) Yarın perşembe günüyse dün hangi gündü?

  • Cevap:

3. Sınıf Meb Yayınları Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 100 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Matematik Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!