Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

5. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları Özgün Matbaacılık Sayfa 195

“5. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları Sayfa 195 Özgün Matbaacılık Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

5. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları Özgün Matbaacılık Sayfa 195

9. Bir ayakkabı mağazasındaki ayakkabıların numaralarına göre bir haftalık satışları farklı iki sütun grafiği ile aşağıda gösterilmiştir. Bu grafikleri inceleyelim:

Yukarıdaki grafikleri incelediğimizde;
• Ayakkabıların numaralarına göre bir haftalık toplam satış sayılarını sağdaki grafikten yararlanarak daha kolay bulabiliriz. Çünkü bu grafikte ayakkabıların numaralarına göre satış sayıları verilmiştir. Diğer grafikte ise bu sayılardan bazıları kesin olarak ifade edilmemiştir. •
• Verileri, sağdaki grafikten yararlanarak daha doğru yorumlayabiliriz. Çünkü satış sayılarını gösteren (dikey) eksendeki birim aralıklar, veriler arasındaki artış ya da azalış miktarları bu grafikte kesin olarak gösterilmiştir.

  • CevapBu sayfada soru bulunmamaktadır. 

5. Sınıf Özgün Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 195 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Matematik Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap