Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

4. Sınıf Matematik Meb Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 56

4. Sınıf Matematik Ders Kitabı Sayfa 56 Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

4. Sınıf Matematik Meb Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 56

6.Mezuniyet törenine katılacak öğrenci sayısı 654, veli sayısı 1218’dir, Salondaki koltuk sayısını ayarlayabilmek için toplam konuk sayısını en yakın yüzlüğe yuvarlayarak tahmin ediniz. Gelecek konuk sayılarını toplayınız, işlem sonucunu tahmini sonuç ile karşılaştırınız.

7.Aşağıdaki tabloyu örneği inceleyerek tamamlayınız, Sayıları önce en yakın onluğa yuvarlayınız ve toplamlarını tahmin ediniz, Daha sonra en yakın yüzlüğe yuvarlayınız ve toplamlarını tahmin ediniz,

Yukarıdaki kelimeler karşılarındaki rakamlar ile şifrelenmiştir. Y harfi 7, O harfi 4, L harfi 2’dir. Buna göre “SAYI” ve “ŞAKA” kelimeleri ile eşleşen sayıları en yakın yüzlüğe yuvarlayarak toplayınız.

  • Cevap:

4. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Matematik Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap