Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

3. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 50

3. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 50 Cevapları Meb Yayınları‘na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 50

5. Esma romanından birinci hafta 123 sayfa, ikinci hafta 1/8 sayfa ve üçüncü hafta 201 sayfa okuyarak kitabını bitiriyor. Buna göre roman kaç sayfadır?

6. Okul takımı seçmelerinde 39 öğrenci basketbol 54 öğrenci voleybol ve 62 öğrenci yüzme için spor salonunda beklemekteydi. Spor salonunda toplam kaç öğrencinin beklediğini bulunuz.

7. Yeni üretilen kayısı toplama makinesiyle her gün, bir önceki günden 30 tane daha fazla kayısı toplanıyor. İlk gün 200 kayısı toplandığına göre üçüncü günün sonunda kaç kayısı toplanmıştır?

8. Pelin 25, Ayça 32, Alp 27 yaşındadır. 5 yıl sonra üçünün yaşları toplamı kaç olur?

9. Kayra, sokak hayvanlarına kulübe alınması için birinci gün 385 lira, ikinci gün birinci günden 120 lira fazla para toplamıştır. Buna göre, Kayra toplam kaç lira toplamıştır?

  • Cevap:

3. Sınıf Meb Yayınları Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 50 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Matematik Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!